Bilgi

SEA Nedir, Nasıl Yapılır ?


SEA, Search Engine Advertising kelimelerinin kısaltılmışı hali olarak tanımlanan türkçe karşılığı Arama Motoru Reklamı anlamına gelmektedir. Google, Yandex gibi arama motorları online reklamcılığın en yoğun kullanılan alanlarında biridir. Ücretli reklam modeli olan SEA ile arama motorlarında anahtar kelime bazlı reklamlar verilmekte ve bu reklamlar tıklama başına maliyet belirtilerek yapıldığı için en ölçümlenebilir reklamlar arasındadır. Doğru SEA çalışmaları ile arama motorlarında reklamınızın başarısı için en doğru ve en etkili anahtar kelimeleri belirlenerek az maliyetle daha çok tıklama almayı hedeflemektedir.

Bizimle iletişime geçerek Google reklam maliyetlerinizi neredeyse yarıyarıya düşürerek daha fazla geri dönüş sağlayalım yanlış tıklamalarla paranız çöpe gitmesin.

Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya yönetimi şansa bırakılmayacak kadar önemlidir! Türkiye'de ve dünyada rekabette öne çıkmak, müşterilerinizle etkileşimde kalmak ve marka imajınızı pekiştirmek için sosyal medya en önemli araçlardan biridir.

Yalnızca Facebook, Twitter, Instagram, Google Plus veya Foursquare kullanan müşteri adaylarınız veya müşterileriniz için değil, aynı zamanda Google, Bing veya Yandex sıralamalarında yükselmeniz için de sosyal medya çok etkin bir yöntemdir.

Türkiye'de 2008’dan itibaren 4 kat büyüyen sosyal medya etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermektedir. İletişimin en güzel yöntemlerinden olan sosyal medya sayesinde markanızın etkinliğini arttırırken satışlarınızı da katlayabilirsiniz.

 
Etkin Sosyal Medya Stratejisi

DLINE konusunda uzman ekibi sayesinde sektörünüze, hedef kitlenize ve markanıza en uygun strateji oluşturulur. Dline tarafından yaratılacak doğru strateji ile hedeflerinize ulaşabileceksiniz. Peki Dline sosyal medyayı etkin kullanmanız için neler yapacak? İnternet tecrübesi sayesinde güncel stratejiler geliştirerek size yardımcı olacaktır.

 
 • Sosyal medya stratejisi geliştirme
 • Raporlama ve analitikler
 • Ekibinizin eğitimi ve kurumsal hesaplarınızın yönetimi
 • Doğru etkileşim yaklaşımları
 • çerik pazarlama stratejisi ile paralel sosyal medya aksiyonları
 • Müşterileriniz ve hedef kitlenizin sosyal medya üzerinden izlenmesi
 • Marka imajınızın yönetimi
 • Etki alanınızın arttırılması
 • Marka fanatiklerinizin oluşturulması
 • Hedef kitle ile etkileşiminizin arttırılması
 • Sektörünüze ve hedef kitlenize uygun sosyal medya mecralarının belirlenmesi
 • Her sosyal medya mecrası için en ideal ve en yüksek geri dönüşüm sağlayan stratejinin markanız için belirlenmesi

DLINE ile sosyal medyada lider bir marka yaratın! Sosyal medya uzmanlarımızın stratejik yaklaşıları sayesinde büyük resmi dikkate alarak sosyal medya hesaplarınızdan yüksek verim elde edebilir ve markanızın sosyal medyadaki görünürlüğünü organik olarak arttırabilirsiniz.

Mobil Uygulama


Android ve IOS Mobil Uygulamalar sayesinde bilgiye ulaşımı kolaylaştıran ve bilgiyi ofis/kurum dışına taşımaya olanaklı kılan yeni teknolojiler, artık birer teknoloji fantasizi olmaktan çıkmış günlük hayatımızı şu yada bu şekilde girmeye başlamıştır.
 
Günümüzdeki uygulamalarda her şey kağıt üzerinde yapılmakta ve son derece zaman alıcı, sıkıcı işlemler olmaktadır. Aynı kişinin elinde bir GSM/3G teknolojisini kullanabilen PDA veya tablet ile kurum veri tabanına ulaşabilmesi ve ofise uğramadan günlük iş programını alabilmesi mümkün olacaktır.
 
On-line bilgi alışverişi düşünüldüğünde kazanılacak zaman ve hız, müşteri memnuniyetinin sağlanmasının günümüz hizmet anlayışının bir gereği olacaktır.
 
Dline Bilişim olarak kendine has ve pratik mobil uygulamalarımızla bu alanda ilerlemelerini sağlamak, kendilerine zaman ve zamanın karşılığı para kazandırmak temel görevlerimiz arasında yer almaktadır. 

Instagram Reklam Vermek Nedir? Nasıl Yapılır?


instagram reklam verme
Instagram reklam vermek, son yıllarda hızla büyeyen ve en yaygın kullanılan sosyal medya mecralarından biri haline gelen Instagram, internetten para kazanmak isteyen küçük yatırımcılar için çok iyi bir platform haline geldi ve dolayısıyla daha çok instagram kullanıcısa ulaşmak isteyen sayfa sahipleri instagram reklamları nasıl verilir bunun araştırmasına girmiş durumda. Instagram reklamları diğer bir deyişle Instagram Sponsor reklam bir sosyal medya yönetimi işidir uzmanlık isteyen bir internet reklamcılığı dalıdır. Bu yüzden instagram reklamı vermek istiyorsanız muhakkak profesyonel bir reklam ajansıyla veya sosyal medya yönetimi yapan ajanslar ile çalışmak size çok fayda sağlayacaktır.

2015 yılı itibariyle Instagram'ın para kazanmasnı yönelik yaptığı bu uygulama dünyada hızla yaygınlaştı lakin Türkiye'de henüz uygulamaya geçilmedi.

Lakin biz DLINE olarak Instagram resmi iş ortağıyız ve Türkiye'de ilk instagram reklamı bizim tarafımızdan oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Diğer kullanıcılar şu an için reklam oluşturma özelliği kullanamamaktadır.

Türkiye'de en çok takip edilen sosyal ağlarından Instagram'da reklamınız yayınlansın ister misiniz?
Reklam verdiğiniz ürün kampanya reklam videosu, görseli ve resimleri ile instagram da sponsor bağlantı ibaresiyle resmi olarak reklam yayınlıyoruz, bütçenize ve hedeflenen takipçi kitlesine bağlı olarak milyonlar tarafından görülebilir. Yeni müşteriler, takipçilere instagram üzerinden ulaşabilirsiz. Yeni yeni yaygınlaşan instagram.com reklamlarında vakit geçirmeden yerinizi alın.
Raporlama hizmetlerimiz ile tüm istatisliklerinizi kolayca ve şeffaf bir şekilde gösteriyoruz.

Bütün bu hizmetlerimizi minimum maliyet, maksimum verimlilik anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz.

 

Reklam hedef kitle belirleme kriterleri:

Reklamın görünmesini istediğiniz Bölge seçimi. 

Reklamı görecek hedef kitlesini Cinsiyeti Kadın-Erkek veya Her ikisi de.

Reklamı görecek hedef kitlesinin Yaş aralıkları.

Maliyet Belirleme;

En az 300,00 TL. reklam bütçesiyle başlama zorunluluğu vardır.

Günlük harcanacak maksimum bütçe belirleme veya günlük sınır koymadan genel bütçeden harcama yapabilirsiniz.

 

Reklamın amaçları;

Instagram takipçisi artırmak mı?

Ürün satışı veya tanıtımı yapmak mı?

Hedef kitlesinin nereye yönlendirmek istiyorsunuz?

 

İnternet Reklamcılığı


İnternet Reklamcılığı birçok konu ile bağlantılı olarak ilişkilendirilebilecek gelişmiş reklamcılık türlerinden biridir. İnternet reklamcılığı; gazete, televizyon, radyo gibi mecralarla  yayınlanan reklam kampanyalarıyla karşılaştırıldığında hem ölçülendirilebilir olmasıyla hem de düşük maliyetle daha fazla kitlelere ulaşabilmesiyle ön plana çıkmaktadır. İnternetin son yıllarda aldığı hal ile dünya üzerindeki herhangi bir bilgiye en kısa sürede ulaşılabilmesini sağlayan bir kitle iletişim aracı olduğu düşünürsek, İnternet Reklamcılığı etkin ve doğru yollar seçilerek planlı çalışmalarla yürütüldüğünde hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi en kolay şekilde tanıtmanızı sağlayabilecek bir reklamcılık türüdür.

Bugün İnternet Reklamcılığı; bir çok firmanın gerek satışlarını arttırma, gerekse kurumsal kimlik ve imajını göstermek amacıyla kullandığı bir vizyon, pazardır. İnternet Reklamcılığı, bir firmanın Pazarlama stratejilerine uyarlanarak yapılan stratejik reklam çalışmalarıdır.

Türkiye'de internet reklamcılığı son zamanlarda daha çok sosyal medya üzerine yoğunlaştı. Facebook, Twitter, Instagram en çok kullanılan sosyal medya mecraları olarak ilk sırayı almaktadır.

 

İnternet Reklamcılığı Hedefleri:

 • Firmanın kendisini, ürünlerini ve servislerini tanıtmak.
 • Firmanın mevcut ve potansiyel müşterileri ile iletişimini sağlamak.
 • Firmanın servislere olan ilgi, özendirme ve satışları arttırmak.

İnternet Reklamcılığı Türleri:

 • Web Sitesi; İnternet üzerinde insanların ulaşabildiği bir site oluşturmak; yazılı, resimli hatta sesli, görüntülü olarak şirketin vermek istediği mesajları, bilgilendirmeleri, servis ve ürünleri mevcut ve potansiyel müşterilere ulaştırmanın en kolay yollarından biridir.
 • Sosyal Medya Yönetimi; Günümüzde sosyal medya bir eğlence platformunda çıktı marka-firmlar için müşteri kazanma, ürün-hizmet tanıtımı için önemli bir mecra haline geldi. bu yüzden artık büyük markalar veya marka yaratmak isteyen firmalar sosyal medya yönetimi paylaşımları için profesyonel ajanları yetkilendiriyor kaliteyi şansa bırakmıyorlar.
 • Arama Motoru Reklamcılığı; İnternet üzerinde bir konuda bilgi almak isteyen insanların ilk başvurduğu kaynaklar Arama Motorlarıdır, dünya üzerinde insanların günde milyarlarca sorgu ile arama işlemi gerçekleştirip aradıkları bilgiye ulaşmak istedikleri düşünüldüğünde, Arama Motorları internetin en önemli organik ziyaretçi kaynaklarından biridir.
 • Email Reklamcılığı; bir ürün, hizmet, bildiri hakkında müşteri ya da hedef kitlenize email yolu ile yapılan reklamcılık türüdür, günümüzde her ne kadar Email Reklamcılığı suiistimal edilerek “Spam Mail” kavramına dönüşse de, doğru bir şekilde kullanıldığında Email Reklamcılığı, isterseniz sitenizi, isterseniz direkt olarak ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanın hızlı yollarından biridir. Düzenli olarak yapılan Bülten şeklinde Toplu Mail Gönderimleri ile hem hedef kitlenizle daha fazla etkileşim içinde olabilir hem de sizinle alakalı gelişmeleri herhangi bir zahmete girmeden ulaşmaları sağlanmaktadır.
 • Banner Reklamcılığı: İnternet siteleri üzerinde belirli bir ücret karşılığında reklam yerleşimlerine ilgili görsel ya da hareketli resimlerin konularak hedef kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Banner Reklamcılığı; doğru hedef kitlenin analiz edildiği ve talebin olabileceği siteler üzerinde doğru yerleşimde, doğru şekilde uygulandığında direkt olarak Satışa Yönelik etki gösteren önemli bir İnternet Reklamcılığı parçasıdır.

 • Facebook Reklamcılığı:
 • Instagram Reklamcılığı:
 • Google Adwords Reklamcılığı:
 • Youtube Reklamcılığı

Facebook Reklamı Nedir? Nasıl verilir?


Facebook Reklamı Nedir? Nasıl verilir?

Facebook Reklamı Nedir? Nasıl verilir? DLINE kurumsal ve bireysel müşterilerine özel Facebook çözümleri sunar. Facebook reklamlarında da tüm hizmetlerinde olduğu gibi; şeffaflığı, müşteri tatminini ve en uygun fiyatı sunmaktadır. Online ulaşabileceğiniz size özel panelinizden tüm tüketimlerinizi rahatlıkla izler, reklamınızı anında açıp kapatabilir, günlük bütçenizi ayarlayabilirsiniz.

Herkes tarafından farklı algılamaya açık kontör tanımlaması bulunmaz, tüm harcamalarınızı TL üzerinden kontrol edersiniz.

PageRank Sorgulama Nedir?


Google Pagerank Analizi
Google pagerank sorgulama alan adınızın ve alan adınıza ait www alt alan adı için "google.com" üzerindeki Google Pagerank değerini ve Google Pagerank değerinin gerçekmi sahtemi olduğunu.
Alan adınızın ve alan adınıza ait www alt alan adı için "alt1.toolbarqueries.google.com" üzerindeki Google Pagerank değerini ve Google Pagerank değerinin gerçekmi sahtemi olduğunu kontrol eder. Pagerank sorgulama tamamen ücretresiz ve sınırsız pagerank sorugusu yapabilirsiniz.. PR Değerinizi bulun.

Üzgünüz artık pagerank sorgusu yapamıyoruz. Google Pagerank değerlerini kamuya açık olarak paylaşmıyor ve yeni çıkartığı bir yapaz zeka RankBrain ile google arama sonuçlarını hangi kriterlere göre belirlemek güçleşti.

Google Sıra Bulucu Ücretsiz


Google Sıra Bulucu
Google sıra bulma sistemimizin çalışma prensibi. alan adınızı tam olarak yazını ve hangi arama terimlerinde google sitesinde kaçıncı sırada çıkıyorsunuz bunun sonucunu size ücretsiz ve sınırsız sayıda veriyor.

Domain Sorgulama


Bir IP veya domain girerek whois bilgilerine ulaşabilirsiniz


Web Sitesi Kampanya 2019


Web Sitesi Kampanya 2018

Hosting + Web Sitesi = 650 TL.

Herkesin web sitesi sahibi olabilmesi için DLINE'dan büyük fırsat! Web sitesine sahip olabilmeniz için tek yapmanız gereken 650 TL. ödemek.

WEB SİSTEMİNDE 650 TL. İÇİNDE NELER VAR?

 

* 1 yıllık hosting (sunucu),

* 1 GB. bant - 500 MB. sabit alan,

* Anlık istatistik,

* Sabit alanla sınırlı olmak üzere istenilen sayıda e-posta adresi,

* 1 yıllık domain (com, com.tr, net, org vs.. alan adı)

* Bu kampanya için tahsis edilen site şablonlarından birini seçerek sitenizin;

 • ANA SAYFA : Siteye girildiğinde karşılama sayfası olarak belirlenen kişisel yada kurumsal görünüme sahip olan sayfa.
 • HAKKIMIZDA : Sitenizde hakkımızda olarak belirlenen düğmenin altında yayınlanacak olan firma yada kişisel geçmişten bahsedilen bilgi sayfası.
 • ÜRÜNLER HİZMETLER : Firmanızın yada sizin sunduğunuz ürünlerden veya hizmetlerden bahseden içeriğe ait olan sayfa.
 • İSTEĞE BAĞLI SAYFA : İsteğinize bağlı olarak hazırlanacak olan sayfa. (referanslarımız, resim galerisi, duyurular vs...)
 • İLETİŞİM : Firmanızın yada sizin iletişim bilgileri ile size mesaj bırakılmasına yardımcı olacak mesaj kutusunun yer aldığı sayfa.

şeklinde hazırlanması.

* Teknik destek.

Yukarıda bahsi geçen tüm hizmetler 650 TL. içinde olup hizmet süresi 1 yıldır. İsteğe bağlı olarak birden fazla yıl için ödeme yapılabilir.

BLOK DEĞİL, SAYFA DEĞİL,  SON TEKNOLOJİ GERÇEK WEB SİTESİ

 

DLINE Web sitesi kampanya şablonlarından hangisini alırsanız alın, düğmeler, sayfalar ve içerikler sınırsızdır. Dilenildiği kadar sayfa eklenilebilir, çıkarılabilir yada var olan sayfa yeniden düzenlenebilir.

Dline Bilişim Web Sistemi'nde yer alan kurumsal yada kişisel siteler, sadece görsel anlamda değil, kolay yönetimi ve güçlü alt yapısıyla da diğerlerinden bir adım öndedir.

Bu web kampanya, yukarıda belirtilen hususlar için geçerli olup bunların dışındaki istekler extra ücrete tabi olarak yapılmaktadır.

Tango Kursu


Arjantin Tango Kursumuz Salon Stili Tango ve Milongero Stili Tango olmak üzere iki stilde de tango eğitim veriyoruz bu da hem Türkiye'de hem de Arjantin'de yapılan tangolara uyum sağlamanızı sağlar. Tango Deslerimiz ayda 4 ders 1.5 saat üzerinden olmaktadır. Ayrıca haftada bir günde pratik saatimiz mevcuttur. İstanbul'da tango eğitimi verdiğimiz yerler Avrupa yakası, Taksim, Mecidiyeköy, Şişli semtlerine yakın olan tango kursumuza katılabilirsiniz.

Derslerimiz ister grup dersi, ister birebir özel ders şeklinde katılabilirsiniz. Grup derslerimiz haftada bir gün bir buçuk saat olup, ayda toplam altı saattir. Özel tango derslerimiz bir saat olup, sizlere uygun saatlerde size ait yerlerde veya salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Derslerimizi hafta içi veya hafta sonu katılabilirsiniz. Tango kursumuza katılmak için iletişim kısmındaki bilgilerden yararlanabilirsiniz...

Tango Kursu

Hayatın rutin gidişatından sıkıldıysanız tango kursu ile aşkın en zarif halini keşfetmeye hazır olun.
En son ne zaman kendinize zaman ayırıp, yeni bir şeyler öğrenmeye karar verdiniz. Eğer uzun zaman olduysa, Tango ile ilk adımı atarak hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Dans Kursumuz sayesinde hem dansın inceliklerini öğrenebilir,  hem de hayatın stresini bir nebze olsun azaltabilirsiniz.

Tango Dans Kursumuz ile trafikten, gürültüden, stresten bunaldıysanız tango kursumuza katılıp, birbirinden güzel müzikler eşliğinde hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirebilirsiniz.

Ne Yapıyoruz?


WEB TASARIM

Kreatif, etkileyici ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri.

100% SEO uyumlu, yönetim panelli(CMS), responsive mobil uyumlu size özel tasarımlar.

WEB YAZILIM

Endüstriyel standartlara uygun ve güvenli web yazılım çözümleri.

 • Web yazılım
 • Özel portal yazılımlar
 • Mobil uygulamalar
ELEKTRONİK TİCARET
Profesyonel ve 100% özelleştirilebilir E-ticaret çözümleri

 • E-ticaret (Alışveriş) Sitesi
 • Sanal POS kurulumu
 • SSL kurulumu
 • Statik IP
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)
Google, Yandex gibi arama motorlarında konumunuzu yükseltiyoruz.

 • Arama motoru optimizasyonu
 • Kelime bazlı optimizasyon
 • Sektör analizi.
E-MAIL MARKETING
Spama düşmeden etkili ve dönüş oranı yüksek mailing çözümleri.

 • E-mail marketing
 • E-mail tasarımı ve gönderimi
KURUMSAL TASARIM
Markanız / Şirketinizi sizin için kurumsal olarak yapılandırıyoruz.

 • Logo tasarımı
 • Kurumsal kimlik çalışması
 • Sosyal medya sayfa tasarımı

İNTERNET REKLAMLARI
Firmanızın Hedef Kitlesine Göre Sosyal medya ve Google Adwords reklam çözümleri sunuyoruz.

 • Google Adwords reklamları
 • Facebook reklamları
 • Instagram reklamları
 • Twitter reklamları
 

SOSYAL AĞ KONTROLÜ (Sosyal Medya Yönetimi)
Firmanızın / Markanızın sosyal medya sayfalarınızın kurumsal tasarımını yapıyoruz.

 • Marka yüzü oluşturma.
 • Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube safya açma.
 • Sosyal medya sayfa tasarımı.
 • Sosyal medya sayfa yönetimi ve Danışmanlığı
 • Takipçi artırma yöntemleri

Web Tasarımı


Web Tasarımı

Web tasarımı bilişim teknolojilerinin son yıllardaki hızlı gelişimi, web üzerinden markanızın kimliğini yansıtacak bir web sitesini gereklilik haline getirmiştir.

Web siteniz üzerinden markanızı tanıtabilir, müşterilerinize e ticaret yapma imkânı sağlayabilirsiniz.

Elbette ki; markanızı tanıtan web tasarımınızın, profesyonel web tasarım uzmanlarıyla koordineli bir çalışmayla hazırlanması gerekmektedir. Çünkü web tasarım yüksek derecede profesyonellik isteyen bir çalışmadır.

Web tasarımında uzmanlaşmak bir web tasarımcısı için uzunca bir süreç gerektirir. Web siteleri bilişim teknolojilerinin en üst düzeyidir. Bu gerçeklikten yola çıkan DLINE web dizayn ekibiyle müşterilerine profesyonel web tasarım çözümleri sunmaktadır.

Web tasarımı sadece kaliteli hazırlanmış görseller anlamına gelmemektedir. Hızlı, çözünürlüğü yüksek kullanımı kolay web tasarımları hazırlanmalıdır. Bir web tasarımında birçok programın koordineli olarak kullanılması gerekir. Bunlar animasyon programları, resim editörleri olarak sıralanabilir. Tüm bunların web tasarımı sürecindeki html ile bütünleşmesinin sağlanması da gerekmektedir. Bu bütünleşmeyi sağlamak uzun yıllarda oluşabilecek bir birikimle mümkündür.

Yılların verdiği tecrübeyle Dline Bilişim hayal gücünü zorlayan web tasarımları ile müşterilerinden çok müşterilerinin hedef kitlelerini hedefler. Web tasarım öncelikle hayal edebilmek, hayalleri kurgulayabilmek ve tüm bunları internete aktarabilmektir. Tüm bunların yapılabilmesi için web tasarım alanında ciddi bir birikime ihtiyaç vardır. Dline Bilişim uzman ve birikimli kadrosuyla kurumlara web tasarım alanında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Responsive Web Tasarım nedir?

Günümüzde akıllı telefon ve tabletlerin kullanımı artmasıyla birlikte web safalarının bu boyutları algılayarak otomatik olarak şekillenmesini ve kullanıcı kullanımı kolaylığı açısından bir gereklilik haline gelmiştir. Bu yüzden 2012 yılından itibaren web tasarımcılar mobil uyumlu web sitelerine geçiş başlamıştır. Bu yeni responsive web tasarım teknolojisine geçemeyenler zamanın gerisinde kalmıştır ve eski web siteleri kullanışsız hale geldiğinden arama motorları olsun site ziyaretçileri olsun bu teknolojiye uyumlu olmayan siteleri ziyaret etmekten kaçınmaktadırlar.

responsive web tasarim

 

Biz


DLINE TEKNOLOJİ A.Ş. 1971 senesinde İstanbul'da kuruldu, internet teknolojileri ve bilişim alanında 2001 yılında faliyet göstermeye başladı 15 yılı aşkın süredir bilişim sektörü tecrübesi ile web yazılım geliştirme, web tasarım, sunucu (hosting), internet reklamcılığı, sosyal medya yönetimi, online pazarlama stratejisi geliştirme, firma-markalar için kurumsal kimlik oluşturma ve arama motoru optimizasyonu (SEO) alanlarında müşterilerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 


Vizyon
Konusunda uzman kadrosuyla teknolojik bilgi ve iletişim konularında hizmet veren, hizmeti dünya kalite standartlarında ve sürekliliğinde alanında öncü bir yapı oluşturmak, bilgi teknolojileri alanında yurtiçi ve yurtdışında sektörün önde gelen firmalarıyla rekabet edebilir bir isim olmak ve dünya ölçeğinde bir marka olmak.


Misyon
Alanındaki konularda araştırma geliştirmeye büyük önem vermek, şirketlere ve bireylere teknolojik konularda danışmanlık hizmeti sunmak.

 

Sorumluluklarımız
Müşterilerinin kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik biçimde web sitelerine yansıtmak, interneti en doğru şekilde vitrin etmektir.

DLINE, tüm işlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Geliştirdiği projelerden emin olan Dline Bilişim eksiklikler ve hatalar olduğunda sorumluluk duygusuyla hareket eder.

 

KURUMLARA SUNULAN HİZMETLER

Yazılım Çözümleri
Proje bazlı php, mysql, javascript yazılımları, mobil uygulamaları, web sayfa içerik yönetimi, web sayfa dizaynı ve web programcılığı, e-ticat sitesi yazılımları.


Diğer Hizmetlerimiz

Hosting çalışmaları, elektronik posta (e-mail) hesap yönetimi, logo tasarımı, veri tabanı uygulamaları, arama motoru optimizasyonu (SEO), kurumsal iletişim kılavuzluğu.

Kurumsal web tasarım hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için arayabilir veya buraya tıklayarak online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Kurumsal Bilgiler;

DLINE A.Ş.

Vergi Bilgileri : Üsküdar VD - 3021103431
Santral Tel : 0212 909 3498

 

Genel E-posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Destek E-posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Telif Hakkı/Yasal Şikayet : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

BANKA BİLGİLERİMİZ
YAPI KREDİ BANK
TR35 0006 7010 0000 0073 9915 53

Facebook Sayfa Tasarımı


Dline Bilişim Kurumunuzun kimliğine uygun olarak Facebook sayfanızın tasarımını hazırlıyoruz. Eğer Facebook’ta bir sayfanız yok ise Facebook sayfanızı açıp, hazırladığımız tasarımı giydiriyor ve anahtar teslimi tasarım hizmetini tamamlayıp Facebook sayfanızı size teslim ediyoruz. Dilerseniz hazırlanan Facebook sayfanız için reklam, beğenme, üye çekme gibi hizmetlerden de yararlanabiliyorsunuz.


Facebook sayfa tasarımı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-ticaret Web Tasarım


Ürün veya hizmet satışı gerçekleştireceğiniz alışveriş siteniz için Dline Bilişim in size sunduğu e-ticaret web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Satışını gerçekleştirdiğiniz ürünler ve kurumsal kimliğinizle uyumlu, minimum grafik yoğunluğu ile etkileyici görünüme sahip alışveriş sitenizden yüksek satış hacmine ulaşın. Web 2.0 teknolojileri ile hazırlanan alışveriş siteniz, Google, Yandex, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında hızlı bir biçimde üst sıralarda yer alsın. Ayrıca, web 2.0 teknolojilerinin sunduğu minimum HTML tag kullanımı ile, sunucunuzda harcadığınız trafiklerden (bandwith) büyük ölçüde tasarruf sağlayın.•    Düşük grafik yoğunluğu,
•    Ürün odaklı etkileyici tasarım,
•    Yüksek performans,
•    Web 2.0 teknolojisi
•    Arama motorlarıan uyumlu
•    Raporlarama
•    Detaylı İstatistikler

Ürün/hizmet satışı gerçekleştireceğiniz alışveriş siteniz için E-ticaret web tasarımı müşterilerinizi satışa yönlendirme amacını taşır. Web 2.0 teknolojileriyle hazırlanan E-ticaret sisteminden yüksek satış grafikleri yakalayabilirisiniz.
Firmamız sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda e-ticaret sisteminizi yapılandırır. İstediğiniz özelliği ekleyip, istediğinizi iptal ederek kendi sisteminizi kendiniz oluşturursunuz. Böylece piyasadaki hazır paket sistemlerde olduğu gibi hiç bir konsepte bağlı kalmadan tamamen size özgü bir E-ticaret sitesine sahip olursunuz.

Hızlı Olun!
Yoğun trafiği sorunsuz şekilde kaldırarak her isteğe en kısa sürede cevap verecek şekilde hazırladığımız E-ticaret siteleri en son Cihazların teknolojisi kullanarak ve testlerden geçirilerek hazırlanır.
Gelişmiş Raporlama
Gelişmiş raporlama özelliğiyle istediğiniz raporlara anında ulaşın. Dönüşü arttırmanın yollarını verilerle ölçün!

Arama Motoru Dostu
Site içi kodlama sistemi ve kullanıcı dostu url yapısı sayesinde sektörünüzdeki rakiplerinizden her zaman aranılan anahtar kelimelerde daha önde olun.
E-ticaret web tasarım çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Portal Web Tasarım


Dline Bilişim Yoğun kullanıcı trafiği hedefleyen veya yakalayan portal projeleriniz için, dengeli grafik yoğunlu ile yüksek performans sağlayan portal web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Çeşitli servis, güncel bilgi gibi etkinliklerinizin yer aldığı portalınızın, Web 2.0 teknolojileri ile hazırlanmasını sağlayarak harcadığınız trafiklerden (bandwith) büyük ölçüde tasarruf edin. Tüm tarayıcı (browser) çeşitleri ile hatasız olarak çalışan portalınızdan, kullanıcılarınıza sorunsuz çalışan bir ortam hazırlayın. Google, yahoo, bing gibi arama motorlarında, sektörünüzle alakalı anahtar kelimelerde hızlı bir biçimde üst sıralara yükselin. Portal web tasarım çözümlerimizden yararlanarak, kullandığımız teknolojilerle, web sitenizin uluslararası web standartları uyumluluk konsorsiyumu olan W3C sertifikasını almasını sağlayın.

•    Yüksek performans,
•    Düşük trafik (bandwith) tüketimi,
•    Tüm tarayıcılarla (browser) uyumluluk,
•    Web 2.0 teknolojisi,
•    Profesyonel arama motoru optimizasyonu,
•    W3C sertifikası


Kurumsal web tasarım çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım


Müşterilerinizin hızlı açabileceği, içeriğine kolay ulaşabileceği, kurumsal kimliğinizin tarz ve renkleri ile bütünleşmiş, kurumsal web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlanan web siteniz tüm tarayıcı (browser) çeşitleri ile hatasız olarak çalışarak, Google, Yandex, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında, sektörünüzle alakalı anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alsın. Web 2.0 standartlarında hazırlanan kurumsal web tasarım çözümlerimizden yararlanarak, uluslararası web standartları uyumluluk konsorsiyumu olan W3C tarafından sertifikalanmış bir web sitene sahip olun.

 • iPad, iPhone ve diğer mobil cihazlarla uyumlu,
 • Her yerden hızlı açılabilir,
 • Kurumsal kimliğin tarzı ile uyumlu,
 • Kullanıcı dostu,
 • Tüm tarayıcılarla (Internet Explorer, Safar, Firefox, Chrome vb.) uyumluluk,
 • Web 2.0 teknolojisi,
 • Profesyonel arama motoru optimizasyonu,
 • W3C sertifikası


Fırsat! Firmamızdan kurumsal web tasarım hizmeti satın almanız durumunda Facebook ve Twitter sayfalarınız hazırlanarak ücretsiz olarak hazırlanan tasarım Facebook ve Twitter sayfalarınıza uygulanır. Dilerseniz açılan Facebook ve Twitter sayfalarınıza reklam, beğeni ve üye çekimi hizmeti alabilirsiniz.

Kurumsal web tasarım çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Hosting


İnternet üzerinde yayınlanmak için hazırlanmış web sayfaların internet bağlantılı bilgisayarlardan ulaşılabilmesi için bu sayfaların yüksek kapasiteli, hızlı ve sürekli internet bağlantısına sahip sunucularda tutulması gerekmektedir.  Bu web sitelerin internette yayınlanması ilgili tüm materyallerinin (sayfalar, resimler, kodlar, flash dosyalar vs.) barındırılması ve korunmasını sağlayarak böyle bir içerik barındırma hizmetine web hosting adı verilmektedir.

Sitenin sürekli olarak görüntülenebilir ve bağlantı hızının yeterince hızlı olmasını istiyorsanız, site dosyalarınızı hiç kapanmayan, internete sürekli bağlı ve bağlantı hızı yüksek olan bilgisayarda saklamanız gerekir.

Web Tasarım


Türkiye'nin ilk web tasarım ve web yazılım firması Dline'in resmi web sayfasındasınız. 1971'den beri daima teknoloji alanında yenilikleri takip eden, öncü bir web tasarım ajansıyız. SEO ve Responsive (mobil) uyumlu web tasarım ve yazılım projeleri Türkiye'de ilk bizim tarafımızdan yapıldı.

İhtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

 • Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?

İnternet çağımızın en büyük yeniliğidir. Günümüz iş hayatında tutundurma çabaları; arz ve kaliteden ön planda gelmektedir. Başta reklam olmak üzere firma veya ürün tanıtımlarında birçok yöntem kullanılmaktadır. Web sitesi firmanızın tanıtımında kullanılacak fiyat/reklam politikasına en uygun maliyeti ve maliyete yönelik hedef bakımından en çok getirisi olan tanıtım hizmetidir.

 • Web Tasarıma Nereden Başlamalıyım?

      Bir web sitesine sahip olabilmek için başta bu alanda uzman kuruluşlar ile çalışmanız gerekmektedir. Web tasarım yapılmadan önce isim tescili (Domain) 'nin yapılması gerekmektedir. Burada firmanızın veya markanızın ön planda tutulması şarttır. Kolay ulaşım için kısa ve öz kelimelerden seçilmesi işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Bu alanda çalışacağınız alanın isim tescili (domain) ve barındırma hizmetini (hosting) kendi bünyesinde vermesi tek bir firma ile çalışma avantajı sağlayacak ve etkileşimli iletişim kurulabilecektir. Yapılmasını istediğiniz sitenin amaç olarak neyi ifade etmesi gerektiğini düşünüp bu işte uzmanlaşan web tasarım ekibine bilgi vermenizle; yapmanız gereken işlemler bitecektir.

 • Web Tasarım

      Web tasarım, tamamıyla müşteri isteğine yönelik yapılır. Siz değerli müşterilerimizden alınan bilgiler ile yapılmasını istediğiniz web tasarımın hangi amaca yönelik olduğu saptanır. Başta grafik tasarım olmak üzere şekil konusunda mutabakat sağlandıktan sonra tasarıma veya istenirse yazılım safhasına geçilecektir.

 • Web Tasarım ve Web yazılım

      Web tasarım, grafiksel olarak tasarlanan yapıyı görsel olarak web browser'a (internet Explorer, Firefox, Safari Opera vb.) uygun hale getirme ile sınırlıdır. Ziyaretçi için görsel bir içerik sağlar ve ziyaretçiye sadece mesaj atabilmesi olanağı sağlanır. Web site yöneticisi ise gerekli değişiklikleri yine çalışmakta olduğu firmadan sağlamaktadır.

      Web tasarım, isteğe bağlı olarak canlı ve dinamik içerikler sağlar. Öyle ki; üye girişi, Üyelik bilgilerinin edinilmesi, site üzerinden iletişim, mesaj atma ile ilgili değerlendirme yapma, anlık bilgi alışverişi, alım işlemleri gibi ziyaretçiye pratik ama etkili hizmet sunmaktadır. Site yöneticisi için ise; ürün ekleme, çıkartma ve silme, ürünü askıya alma, içeriğini değiştirme, resim ekleme, üyeleri kontrol etme, üyelik bilgilerinin okunmasını sağlama, çevrimiçi mesaj atma gibi birçok olanak sağlamaktadır. Bu belirtilenler yapılabilecek olanlara örnektir ve programlama isteğe yönelik olarak yazılabilmektedir. Burada web site sahibine görsel tasarımdan farklı olarak bir yönetim paneli sunulur. Buradan parolanızı girerek site ile ilgili tüm değişiklikleri kendinizin yapabilmesi sağlanmaktadır. Bu durumda güncellemeleri kimseye ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Sizde İstanbul'da web tasarım veya web yazılım ihtiyacı olan bir firmaysanız bizimle çalışarak firmanızın internette yükselişini birlikte izleyelim...