wordpress sunucu

bing

SEO

SEO (Search Engine Optimization) türkçe deyişle arama motoru optimizasyonu, web sitenizin Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında ilk sayfalarda ve üst sıralarda bulunması için gerekli olan ve teknik bilgi birikim ve profesyonellik gerektiren bir işlemin tamamına verilen isimi. Dline A.Ş. olarak sitelerinize en iyi ve en yeni arama motoru optimizasyon yöntemlerini uygulayarak legal kalıcı çözümler sunmaktayız.

Google ve Yandex arama sonuçlarında daha görünür olmanızı sağlamak için web sitenizi arama motorlarını optimize ediyoruz. Markanızın / Firmanızın bilinirliğini ve güvenilirliğini artırmak adına geniş kapsamlı teknik çalışmalarımızla birlikte, günümüzün en geçerli pazarlama tekniklerinden olan kurumsal içerik geliştirme önerilerimiz ve teknik araştırmalarımızla daima rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. 

Semrush Nedir?

Semrush, SEO araçları arasında en kapsamlı analizler çıkaran, seo uzmanları tarafından kullanılan ücretli bir uygulamadır. Semrush SEO’dan Adwords’e ve dijital pazarlama reklamlarına kadar bir çok analiz desteğiyle rakiplerinden kendisini ayırmakta. Alanadı(domain) üzerinden analiz çıkaran ve anahtar kelime önerisinde bulunan semrush oldukça başarılı ve işlevsel bir seo aracı olarak görülmektedir.