iframe

sosyal medya danışmanlığı

Sosyal Medya Ajansı ile Çalışmanın Faydaları?

Günümüzde Sosyal Medyanın yaygınlaşması, firma veya markaların müşterileri ile uzak ya da yakın gözetmeksizin birebir iletişime geçme imkanını da beraberinde getirdi.

Bu önemli avantajı kullanmak isteyen firma ya da markalarda sosyal mecralar da boy göstermeye başladılar. bu önemli oluşumu fark eden bir çok innovatif girişimciler ya da creative ajansları kendilerini bu oluşumun içine koyarak yeni bir iş kolu olan "Sosyal Medya Ajansı" hizmetini yarattılar.

İnternet Reklamcılığı

İnternet Reklamcılığı birçok konu ile bağlantılı olarak ilişkilendirilebilecek gelişmiş reklamcılık türlerinden biridir. İnternet reklamcılığı; gazete, televizyon, radyo gibi mecralarla  yayınlanan reklam kampanyalarıyla karşılaştırıldığında hem ölçülendirilebilir olmasıyla hem de düşük maliyetle daha fazla kitlelere ulaşabilmesiyle ön plana çıkmaktadır. İnternetin son yıllarda aldığı hal ile dünya üzerindeki herhangi bir bilgiye en kısa sürede ulaşılabilmesini sağlayan bir kitle iletişim aracı olduğu düşünürsek, İnternet Reklamcılığı etkin ve doğru yollar seçilerek planlı çalışmalarla yürütüldüğünde hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi en kolay şekilde tanıtmanızı sağlayabilecek bir reklamcılık türüdür.

Bugün İnternet Reklamcılığı; bir çok firmanın gerek satışlarını arttırma, gerekse kurumsal kim...