"Das Unternehmen wurde 1971 in Istanbul gegründet und begann 2001 im Bereich Internet- Technologien und Informatik zu arbeiten. Mit mehr als 15 Jahren Erfahrung in der IT-Branche, Entwicklung von Web-Software, Webdesign, Server (Hosting), Internet-Werbung, Social Media Management, Entwicklung von Online-Marketing-Strategien, Unternehmen - Bietet seinen Kunden Beratungsdienste in den Bereichen Corporate Identity Creation und Suchmaschinenoptimierung (SEO) für Marken. "

KONTAKT

Social Media Management

Sosyal medya yönetimi şansa bırakılmayacak kadar önemlidir! Türkiye'de ve dünyada rekabette öne çıkmak, müşterilerinizle etkileşimde kalmak ve marka imajınızı pekiştirmek için sosyal medya en önemli araçlardan biridir.

Responsive Web Tasarım

Responsive web tasarım,(Esnek web tasarım) web sitelerinin tüm farklı cihaz ve ekranlarda orijinal haliyle görüntülenebilmesi ve işlem yapılabilmesi için düzenleyen bir tasarım ve kodlama tekniğidir.

E-Ticaret

Ürünlerinizi internet üzerinden tanıtım ve satışını yapabileceğiniz, daha fazla müşteriye ekonomik şekilde ulaşabileceğiniz profesyonel olarak programlanmış, firmanıza uygun, sizin kontrolünüzde yönetim panelli, bir alışveriş sitesi sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Google Reklam

Google Adwords reklamlarıyla sitenizi üst sıraya taşıyalım. Satışlarınız artsın, telefonlarınız çalmaya başlasın Google AdWords ile anında yeni müşteriler kazanın..

Web Hosting

En uygun fiyatlara, hızlı ve güvenli web sunucular, Dline Bilişim hosting paketlerinden size en ugun paketi seçebilirsiniz...

İnternet Reklamcılığı

İnternet Reklamcılığı birçok konu ile bağlantılı olarak ilişkilendirilebilecek gelişmiş reklamcılık türlerinden biridir.

SEO (Arama Motoru Optimizasyon)

SEO Türkçe deyişle Arama Motoru Optimizasyonu Profesyonel olarak yapılan SEO çalışması web sitenizin Google, Yandex gibi arama motorlarında iyi sıralama kazandırır ve bilinirliğinizi arttırmaktadır.

MOBIL UYGULAMA

Günümüzün en popüler teknolojik cihazı olan Androin ve iPhone üzerinde çalışacak iş alanınıza uygun her türlü uygulama geliştirme hizmetini vermekteyiz. Dünya tasarım trendlerine uygun uygulama arayüzleriyle kullanıcılarınıza en şık ve kullanışlı....

SEA (Arama Motoru Reklam)

AdWords kampanyalarınızı optimize ederek, sadece reklam bütçenizi azaltmak değil, aynı zamanda daha nitelikli trafik de üretebilirsiniz. Müşterilerimiz için etkin tanıtım faaliyetleri geliştirmekteyiz.